Szampon wzmacniający włosy

Dobór szamponu jest bardzo ważny dla każdego rodzaju włosów. Dlatego nie jest obojętne, z której półki sklepowe sięgniesz.

Rozumiem, że opanowałaś wypadanie, a teraz chcesz je wzmocnić. Ponownie przyjrzyj się włosom i dokładnie oceń je. Czy są nadal suche? A może zbyt szybko i mocno ulegają przetłuszczeniu? Dobra ocena to połowa sukcesu.

BIOTYNOX

Polecany przez specjalistów. Wzmacnia, skutecznie nawilża oraz odżywia cebulki włosów. Ogólnie poprawia kondycję włosów. Ten szampon pozwoli Ci powstrzymać wypadanie włosów. Skalp zostanie skutecznie dotleniony. Zawarta w nim keratyna pozwoli szybko odbudować zniszczone włosy.

W składzie odnajdziesz biotynę H. Ekstrakt z owoców róży, lukrecji, krasnorostów rewelacyjnie chronią skórę i włosy. I grzywka zaczyna wyglądać atrakcyjniej. Natomiast ekstrakty z kwiatów bzu czarnego i żeń- szenia wspomagają mikrokrążenie.

KLORANE SZAMPON Z CHININĄ I WIT B

Jest jednym z ulubionych szamponów na rynku. Szybko uzyskuje się dobre oznaki poprawy stanu włosów i skóry. Cebulki uzyskują lepszą przyczepność.
Pod wpływem mycia nie wychodzą. Jest to zasługa użycia przez producentów chininy oraz witamin z grupy B. Dobrze odżywione włosy są od cebulek aż po końce.

FARMONA RADICAL W KREMIE DO SKÓRY WRAŻLIWEJ

bardzo gęsta grzywka z włosami do ramion długa grzywka blond
Szampon w kremie ma nie tylko działanie pielęgnacyjne. Bardzo dobrze sprawdza się jako kosmetyk wzmacniający włosy. Idealny skład z ekstraktem ze skrzypu oraz olej z nasion lnu zmniejszy wypadanie. Szampon nie daje dużej piany, ale jest skuteczny w pielęgnacji.

FARMONA RADICAL SZAMPON DO WŁOSÓW OSŁABIONYCH

grzywka zaczesana na bok kasztanowe włosy z grzywką i fryzurą do ramion
Podobnie jak szampon w kremie nadaje się do włosów w celu wzmocnienia. Bardzo dobrze sprawdza się regeneracji cebulek włosów. Przestajesz mieć problem z ich łamliwością. Wszystkie produkty z tej serii dadzą Ci pełne zadowolenie.